Velayet Araştırması ile Davalar İçin Kanıt Bulma

dedektif

Velayet araştırması çocuklarınızın velayetini almak isteyen ailelere doğru ve güvenilir kanıtlar sunmak için veriliyor. Find Dedektiflik İstanbul, Ankara, İzmir’e velayet araştırması yapmaktadır.

Find Dedektiflik bürosu ekibi velayet davalarında sizlere yardımcı oluyor. Bu dava uygulaması eşlerin boşanma sürecinde tamamen çocukların menfaatlerine yönelik yapılır. Çocukların velayetinin kime verileceği konusunda gerekli araştırma yapılır ve karar verilir.Mahkeme, boşanma durumunda olan çocuğun velayetini verdiği kişinin çocuğun bedeni, fikri, ahlaki gelişmesine engel olacağını görürse kararını değiştirebilir. Find Dedektiflik bürosu aradığınız tüm dedektif hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunabiliyor. Ayrıca davada kanıt niteliği taşıyacak çalışmalar içinde yine eş takibi hizmeti de dedektiflik bürosu tarafından veriyor.

Velayet Ve Nafaka Araştırması

Boşanma, nafaka veya velayet araştırması gerçekleştiren ekipler ilk olarak kişinin kişisel portföyünü inceleyerek araştırmaya başlıyor. Kişinin özel hayatına ilişkin bilgilerde bu arada toplanıyor. Velayet davalarında insanların psikolojik durumunun bilinmesi son derece önemlidir. Kişi normal hayatta anormallikleri bulunuyorsa velayet hakkını kaybeder. Kişinin sosyal ve ekonomik durumu da ayrıca araştırılır. Arkadaş çevresi, akrabaları, iş ortamı, gün içinde dolaştığı mekânlar ve buralarda konuştuğu insanlar mercek altına alınacaktır.

Dedektifler gerekli araştırmaları yaparak velayet davaları için özel detayları sunabiliyor. Miras davalarında akrabalık ve akrabalığın derecesine göre de pay alımları belirlenebiliyor.Her vatandaşın delil oluşturma ve kanıt toplama hakkı bulunuyor. Sonuç olarak yaşları çocukların gelecekleri söz konusudur. Sağlıksız ve uygun olmayan ortamlardan bu çocukların kurtarılması gerekiyor. Dedektiflik merkezimiz profesyonel kadrosuyla gizlilik içerisinde çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Firmaya 0545 202 08 44 nolu telefondan şimdi ulaşabilirsiniz.

Find Dedektiflik İstanbul

Yakuplu Mh. No:1 Skyport Plaza, Hürriyet Bulvarı Kat:7 Beylikdüzü/İstanbul

Bir Yorum Yaz

*