T : 0532 591 94 70
Konumu : Avşa Adası Çınar Koyu
Deniz Atı Otel, Avşa Adası’nın en güzel plajı olan Çınar Koyu’nda hizmet verir ve konuklarına sabah açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği dahil olmak üzere farklı konaklama seçenekleri sunar. Odalarında klima, televizyon, WC, duş, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet bulunur. Tesiste ayrıca ücretsiz otopark ve anlaşmalı plaj imkanları da mevcuttur.

Oda Özellikleri

Deniz Atı Otel’lin odalarında konforlu ve modern bir tatil için gereken tüm eşyalar bulunur. Klima, televizyon, WC, duş, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet erişimi gibi temel özelliklerin yanı sıra dolap da odaların vazgeçilmezleri arasındadır.

Tesiste Yeme ve İçme

Deniz Atı Otel, sabah açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği dahil hizmet verir. Ayrıca günün diğer saatlerinde a’la carte restoranında yemek seçenekleri de sunulur. Otel, konuklarına lezzetli yemeklerin yanı sıra güzel bir manzara eşliğinde yemeğin tadını çıkarma imkanı da sunar.

Otel Konumu

Deniz Atı Otel, Avşa Adası’nın en güzel plajı olan Çınar Koyu’nda bulunur ve konuklarına muhteşem deniz ve doğa manzaraları sunar. Rumlardan kalma ismi Ayanya Mevkii olarak bilinen bölgede yer alan tesis, mayıs ayından eylül ayı sonuna kadar hizmet verir. Avşa Adası’nın merkezindeki eğlence merkezlerine yaklaşık 10 dakikalık araç mesafesindedir.

Tesise Ulaşım

Deniz Atı Otel, Avşa Adası’nın Çınar Koyu’nda bulunur. Ayrıca, Avşa’dan araç kiralama yaparak ya da taksi hizmeti alarak adada daha rahat ve hızlı bir şekilde gezebilirsiniz.