Avşa Adası’na En Yakın Rent A Car Şirketi

Avşa Adası'na En Yakın Rent A Car Şirketi  %name

Avşa Adası’nda rent a car firması olmadığı için eğer sizde İstanbul bağlantılı Avşa Adası’na geliyorsanız sizlere önerimiz İstanbul Yenikapı İdo feribotu ile Bandırma’ya gelerek Avşa Adası‘na bir araç kiralayarak geçmenizdir. Çünkü Bandırma’daki rent a car şirketleri İstanbul’daki firmalara göre uygun kiralama seçenekleri ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Avşa’da araç kiralamak istiyorsanız bunun için Bandırma yada Erdek’teki rent a car şirketlerinden araba kiralama hizmetini almanız gerekir. Bunun içinde Avşa Adası’na kiralık aracınız ile Erdek İskelesinden Gestaş seferlerini takip edip Avşa merkeze arabalı vapurlarla geçmeniz gerekecektir. Sizler için Bandırma’nın seçkin rent a car şirketlerini bir araya getirdik. Karar sizin Bandırma rent a car firmalarını arayın fiyat sorun.

Sizlere tavsiye edebileceğimiz araç kiralama firması Şahinbey Rent A Car olacaktır. Şahinbey Rent A Car firmasında her bütçeye uygun araç kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Ekonomik ve lüks araç seçenekleri ile birlikte düğün araçları için süsleme ve yolcu transfer hizmetleri de firmada sunulmaktadır.

Şahinbey Rent A Car İletişim

Telefonlar: 0266 835 29 29 – 0532 660 47 97
Adres : 600 Evler Mahallesi Korozman Mevkii (Itfaiye Yani) Bandırma / Balıkesir
Web : http://www.sahinbeycarrental.com

Bir Yorum Yaz

*