Avşa Adası Feribot Seferleri Tekirdağ’dan Adalar 1, Öz Kaptan, Ömer Kaptan, Yavuz Naz, Marmara Roro, Erdek’ten Gestaş, Marmara Roro, Adalar 1, İstanbul Yenikapı-Bostancı-Avcılar’dan İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) ile yapılmaktadır.

Avşa Adası Feribot seferleri Kış aylarında Tekirdağ’dan Adalar 1, Erdek’ten Gestaş sürekli seferlere devam etmektedir. Güncel sefer saatleri için linkleri ziyaret ediniz.

Tekirdağ’dan Avşa’ya Feribot Seferleri:

  1. Adalar 1: Adalar 1 feribotu, Tekirdağ’dan Avşa Adası’na düzenli seferler gerçekleştiren bir feribot şirketidir. Genellikle yaz aylarında daha sık sefer düzenlenir.
  2. Öz Kaptan: Öz Kaptan feribotu da Tekirdağ’dan Avşa Adası’na seferler düzenleyen bir diğer feribot şirketidir. Yine yaz aylarında daha sık seferler gerçekleştirilir.
  3. Ömer Kaptan: Ömer Kaptan feribotu da Tekirdağ’dan Avşa Adası’na ulaşım sağlayan bir seçenektir. Sefer saatleri ve düzenlilikleri hava koşullarına ve sezonlara bağlı olarak değişebilir.
  4. Yavuz Naz: Yavuz Naz feribotu da Tekirdağ’dan Avşa Adası’na seferler düzenleyen bir feribot şirketidir. Yaz aylarında yoğun talebe bağlı olarak seferler sıklaşabilir.
  5. Marmara Roro: Marmara Roro, Tekirdağ’dan Avşa Adası’na seferler düzenleyen bir diğer feribot şirketidir. Marmara Roro’nun sefer saatleri ve düzenliği hava ve deniz koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Erdek’ten Avşa’ya Feribot Seferleri:

  1. Gestaş: Gestaş feribot şirketi, Erdek’ten Avşa Adası’na seferler düzenleyen bir ulaşım seçeneğidir. Gestaş’ın sefer saatleri ve sıklığı mevsime ve talebe göre değişiklik gösterebilir.
  2. Marmara Roro: Marmara Roro, Erdek’ten Avşa Adası’na da seferler düzenleyen bir feribot şirketidir. Marmara Roro’nun Erdek sefer saatleri ve düzenliliği hava ve deniz koşullarına bağlı olarak değişebilir.

İstanbul’dan Avşa’ya Deniz Otobüsü Seferleri:

  • İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri): İstanbul Yenikapı, Bostancı ve Avcılar’dan Avşa Adası’na deniz otobüsü seferleri düzenleyen İDO, İstanbul’dan Avşa Adası’na ulaşımı sağlayan bir seçenektir. Sefer saatleri ve kalkış noktaları için tıklayın.